Haber Detayı
14 Haziran 2018 - Perşembe 14:26 Bu haber 4134 kez okundu
 
KURTULMUŞ: BİNGÖL'DEN 3-0 BEKLİYORUZ
Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Bingöl’e geldi.
- Haberi
KURTULMUŞ: BİNGÖL'DEN 3-0 BEKLİYORUZ

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Bingöl’e geldi. Valiliği ziyaret eden Bakan Kurtulmuş; "

        ‘Allah’a şükürler olsun ki, buralarda asırlardır birlikte barış içerisinde yaşayan halkların arasına sokulan fitne artık etkili değil. Bu milletin arasında Türklerin, Kürtlerin, Zazaların arasına kanı, kini, gözyaşını koymak isteyenlere milletimiz fırsat vermiyor. Doğuda gezdiğim ve gördüğüm yerlerde tam manasıyla kentlerimiz diyar-ı huzur haline gelmişlerdir. Diyarbakır, Mardin, Bingöl, Şanlıurfa, Bitlis, Van… Bu son derece değerlidir." dedi.

Daha sonra Ak Parti Genel Başkan Yrd.Cevdet Yılmaz, Kalkınma Bakan Yrd. Yusuf Coşkun
ve Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile birlikte Belediye İftar çadırında vatandaşlar ile birlikte iftarlarını açtı. Burada vatandaşlara seslenen Kurtulmuş; "Muş'tan geldim yollarımız mükemmel. Hep beraber daha güçlü olacağız. Bingöl'deki 3 adayımızda çok iyi, siyasete yatkın. Bingöl'den 3-0 bekliyoruz." dedi.  Bakan kurtulmuş, daha sonra Ak parti Bingöl Seçim konrdinasyon merkezinin önünde vatandaşlara seslendi. Kurtulmuş; " Bu milletin bir özelliği var. Bu millet yapan ile yıkanı çok iyi ayırır."

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: KURTULMUŞ:, BİNGÖL'DEN, 3-0, BEKLİYORUZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı