Haber Detayı
24 Aralık 2017 - Pazar 15:36 Bu haber 3979 kez okundu
 
İlyas Yalçıntaş Konserinde Gençler Doyasıya Eğlendi
Mardin Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman şehirde gençlerin mutlu olması hedefiyle çalışmalar yaptıklarını anlatırken, “Kurduğumuz gençlik merkezlerinin yanı sıra, gençlere özel etkinlikler ile onları mutlu ediyoruz” dedi.
SANAT Haberi
İlyas Yalçıntaş Konserinde Gençler Doyasıya Eğlendi

Mardin Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi “Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri” kapsamında bir etkinliği daha gerçekleştirdi. Daha önce edebiyat ve sinema dünyasının önemli isimlerini gençler ile buluşturan Büyükşehir Belediye, son olarak pop sanatçısı İlyas Yalçıntaş’ın konseriyle gençleri mutlu etti. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Vali/Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman’ın yanı sıra kurum müdürleri Büyükşehir Belediye daire başkanları ve gençler katıldı. Tıklım tıklım dolan salon nedeniyle ikinci salon da açılarak gençlerin konseri izlenmesine imkan tanındı.

Gençlerimiz mutlu olsun diye çalışıyoruz

Gençlerin mutlu olduğu bir şehri inşa ettiklerini ifade eden Vali/Büyükşehir Belediye Başkan V. Mustafa Yaman, “Bu nedenle durmaksızın genç dostu çalışmalar yapıyoruz” şeklinde konuştu. Yaman, “İlimizde projelerimizle birçok konuda kazanımlar elde ediyoruz. Her yaştan ve her kesimden hemşehrimizi düşünen bir yapıda yolumuzda ilerliyoruz. Herşeyden önce insana yatırım yapan çalışmalar sergiliyoruz. Önem verdiğimiz konulardan birisi ise gençlerimize yapılan yatırımlardır. Biz ilimizde daha önce neredeyse hiç yapılmayan gençlik projelerini hayata geçirdik. Bölgenin en büyük gençlik merkezini açmanın yanında bir bilgi evini açtık. Bunun yanında yakın zamanda bir bilgi evini daha vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Öte yandan gençlerimizi mutlu edecek etkinlikler de yapıyoruz” ifadesini kullandı.

Etkinlikler  ve projeler devam edecek

Bu bağlamda “Aralıksız Kültür Sanat ve Edebiyat Günleri” programıyla gençlere dolu dolu programlar hazırladıklarını dile getiren Yaman, “Biz görevde olduğumuz süre zarfında gençlerimizin bakış açısıyla çalışmalarımızı yaptık. Birçok sanatçıyı gençlerimiz ile bir araya getirdik. Aralık ayı içinde de neredeyse her gün gençlerimizi alanında üstat olmuş edebiyatçılarımız, sanatçılarımız ve gruplar ile buluşturduk. Bugün de pop sanatçısı İlyas Yalçıntaş ile güzel bir konseri icra ettik. Gençlerimiz iki salonu da doldurarak unutamayacaklarını bir gün yaşadılar. Bu tür etkinliklere ara vermeden devam edeceğiz” dedi. 

 

 

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İlyas, Yalçıntaş, Konserinde, Gençler, Doyasıya, Eğlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı