Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 15:59 Bu haber 5807 kez okundu
 
İL ÖZEL İDARE, 9 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK
Bingöl il özel idaresinden yapılan duyuruya göre 9 adet tam zamanlı sözleşmeli personel istihdam edilecek.
EKONOMİ Haberi
İL ÖZEL İDARE, 9 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

HABER: YAKUP BEKLEN

Bingöl il özel idaresi, ihtiyaç duyduğu Mühendislik ve Mimarlık branşlarında; 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 36. maddesinin 3. fıkrası ve 5393 sayılı Belediye Kanunun 49. maddesi hükümlerince unvanı, adedi, sınıfı ve niteliği belirtilen toplam 9 adet tam zamanlı sözleşmeli personel istihdam edecek.

SÖZLEŞMELİ PERSONEL İSTİHDAM EDİLECEK

3 İnşaat Mühendisi (Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak), 1 Mimar (Fakültelerin Mimarlık bölümünden mezun olmak), 1 Makine Mühendisi( Fakültelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak), 1 Elektrik-Elektronik Mühendisi( Fakültelerin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmak), 1 Harita Mühendisi (Fakültelerin Harita Mühendisliği bölümünden mezun olmak), 1 Çevre Mühendisi(
Fakültelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmak), 1 Maden Mühendisi (Fakültelerin Maden Mühendisliği bölümünden mezun olmak).

SÖZLÜ/MÜLAKAT OLARAK TEK AŞAMADA YAPILACAK

Giriş Sınavı; sözlü/mülakat olarak tek aşamada yapılacak.

Sözlü/mülakat sınavda; adayların mesleki, genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, iş tecrübesi, yabancı dil bilgisi, muhakeme gücü, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu, özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı, bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı gibi niteliklere sahip olup olmadığı değerlendirilecek.

Sözlü/mülakatta komisyon başkan ve üyeleri 100 (yüz) tam puan üzerinden değerlendirme yapacak, en az 70(yetmiş) puan alan aday başarılı sayılacak.  En yüksek puanı alan adaydan başlamak üzere sıralama ve her unvan için ayrı ayrı puanlama yapılacak.

SON GÜN 26 NİSAN

Adayların 19 Nisan 2019 – 26 Nisan 2019 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar İl Özel İdaresi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü giderek bilgi alarak, başvuru şartlarını öğrenebilecek. Sözlü/mülakat sınavı 02 Mayıs 2019 Perşembe günü saat 10.00'da yapılacak.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İL, ÖZEL, İDARE,, 9, SÖZLEŞMELİ, PERSONEL, ALACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı