Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 09:52 Bu haber 2942 kez okundu
 
HÜDA PAR’DAN SOLHAN ZİYARETİ
HÜDA PAR Bingöl milletvekili adaylarından Solhan ziyareti
SİYASET Haberi
HÜDA PAR’DAN SOLHAN ZİYARETİ

Esnaf ziyaretinde bulunan HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayı Tasalı, insan ve siyasetin itibarını kazanmak için sahada olduklarını söyledi.

Bingöl’de seçim çalışmaları kapsamında Solhan ilçesi ve Arakonak beldesinde halkı ve esnafı ziyaret eden HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayları Hamdullah Tasalı ve Fuat Sönmez, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyip desteklerini istedi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayı Hamdullah Tasalı, seçim çalışmaları kapsamında halk ve esnaf ziyaretlerine, Solhan ilçesi ve Arakonak beldesinde devam ettiklerini söyledi.

Tasalı, “HÜDA PAR Bingöl milletvekili adayları olarak il teşkilatımız ve Solhan ilçe teşkilatlarımızla birlikte Solhan ve Arakonak beldemizi ziyarete geldik. Burada öncelikle esnaflarımızı ziyaret ettik, destek talebinde bulunduk. Sağ olsunlar bizleri çok sıcak, güzel bir şekilde karşıladılar. Bu ilgi ve alakalarından dolayı bizleri çok mutlu ettiler, memnun olduk.” dedi.

“HÜDA PAR’ın siyasetine teveccüh artıyor”

HÜDA PAR’ın siyasetine gün geçtikçe halkın teveccühünün arttığını vurgulayan Tasalı, “Bu ilgi alaka gittikçe büyüyor. Biz halkımıza HÜDA PAR olarak bir tercih, seçenek sunmuşuz. İnşallah gün geçtikçe partimizin kıymeti anlaşılacaktır ve anlaşılmaya başladığını düşünüyoruz, görüyoruz. Bu ziyaretimizde Solhan ve Arakonak halkımızın bize göstermiş olduğu teveccüh de onu gösteriyor.” diye konuştu.

“Halkın doğru siyasete olan ihtiyacını gördük”

Adaletin tesisi ve doğru bir siyaset için çabaladıklarını aktaran Tasalı, “Doğru siyasetimizin merkezine aziz insanı ve adaleti koyduk. Zira ülkemizin bunlara ve adalete çok ciddi ihtiyacı var. İnsan maalesef fıtratından uzaklaştırıldı, itibarsızlaştırıldı. Siyasetimizle insanın kaybettiği itibarını kazandırmak için sahadayız. Halkımızın içindeyiz. Halkımızın da doğru siyasete ve adalete ne kadar ihtiyacı olduğunu gördük. Halkımızın ilgi ve alakaları bize güç verecektir. Solhan ziyaretimiz güzel ve verimli geçti.” ifadelerini kullandı.

“Esnafımız sorunlar yaşıyor”

Konuşmasının sonunda Tasalı, şunları söyledi: “Ayrıca ziyaretlerimizde esnafımızın ciddi ekonomik sorunları da var, bunu da gözlemledik. Bu ekonomik durgunluk ve kriz kısa sürede inşallah aşılmış olur. Esnaflarımız rahatlarlar. Zira birçokları borçlarını ödeyecek durumda değil, iş yapamıyor. Onun için temenni ediyoruz ki, bu darboğazdan hem ülkemiz ve hem de esnaflarımız çıkmış olur.”

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: HÜDA, PAR’DAN, SOLHAN, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı