Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 09:39 Bu haber 6463 kez okundu
 
HDP, BİR SEÇİM BÜROSU DAHA AÇTI
Halkların Demokratik Partisi’nin Yenimahalle Seçim Bürosu açıldı.
SİYASET Haberi
HDP, BİR SEÇİM BÜROSU DAHA AÇTI

HDP’nin Yenimahalle Seçim bürosu açılışına HDP Bingöl Milletvekili Adayları Erdal Aydemir ve Şefika Doğan, HDP VE DBP parti yöneticileri ile birlikte geniş bir halk kitlesi katıldı.

Açılışta konuşan HDP Bingöl Milletvekili Adayı Şefika Doğan; Eşbaşkanlarımızı, yöneticilerimizi tutsak edebilirsiniz ama irademizi asla tutsak edemezsiniz. Korku ve kaos ortamı yaratarak bizleri yıldıramazsınız. Haklıyız ve bu nedenle mutlaka ama mutlaka kazanacağız. Ulusal sorunlarımız ile birlikte yerel sorunlarımız da çözülmeyi bekliyor. Bingöl’ün birikmiş devasa sorunları var bunun için daha çok çalışmalı ve mücadele etmeliyiz." dedi.

HDP Bingöl Milletvekili Adayı Erdal Aydemir ise; Bingöl 16 yıldır hem genelde hem de yerelde AKP tarafından yönetilmektedir. Ancak 16 yıllık geniş bir zamana rağmen Bingöl’ün temel sorunları çözülmemiştir. Ne yazık ki 16 yılda bu halka bir şey veremeyenler ve şuan bile istedikleri her şeyi yapabilme gücüne sahip olan AKP, bir muhalefet partisi gibi meydanlarda vaatlerde bulunmaktadır. Oysa biliyoruz ki hükümetler vaatte bulunmaz icraat yaparlar." dedi.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: HDP,, BİR, SEÇİM, BÜROSU, DAHA, AÇTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı