Haber Detayı
19 Mayıs 2019 - Pazar 16:16 Bu haber 1690 kez okundu
 
GÜLER, BÖLGE İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI
Elazığ’da yapılan toplantıda konuşan Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Bulut, “Doğu Anadolu Bölgesi, Türkiye’de rekor düzeyde oy aldığımız illerden oluşuyor” dedi.
SİYASET Haberi
GÜLER, BÖLGE İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Ak Parti Doğu Anadolu İl Başkanları Bölge Toplantısı, Ak Parti MKYK üyesi, Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Başkanlığı’nda Elazığ’ın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

TOPLANTIYA 14 ŞEHRİN İL BAŞKANLARI KATILDI

14 Şehirden gelen başkanlar toplantıya katldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Milletvekili Bulut, “İlimizde çok önemli konuklar ağırlıyoruz.  Bugün Elazığ’da bu istişare toplantısını yapmaktan ve sizlerle bir araya gelmekten çok mutluyum. Her ay bu toplantıyı düzenliyoruz. Genelde il başkanlarımızla bir araya gelip bir değerlendirme toplantısını düzenliyoruz. Doğu Anadolu’daki tüm il başkanlarımızı tebrik ediyorum, 31 Mart’ta almış oldukları oy oranlarından dolayı. Çok iyi bir sonuç aldık. Doğu Anadolu Bölgesi, Türkiye’de en iyi sonuçlar aldığımız hatta rekor düzeyde oy aldığımız illerden oluşuyor. Bunun sebebi Ak Parti’nin sadece seçim dönemlerinde değil, seçimin akabinde de çalışmalarına devam etmesi. Bundan dolayı bu ailenin bir parçası olmaktan çok mutluyum” diye konuştu.

Toplantı yaklaşık 3 saat sürdü.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: GÜLER,, BÖLGE, İL, BAŞKANLARI, TOPLANTISINA, KATILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı