Haber Detayı
13 Ocak 2018 - Cumartesi 16:55 Bu haber 12190 kez okundu
 
"CESUR BİNGÖL, YAKIŞANI YAPTI"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Bingöl 6. Olağan İl Kongresinde konuştu. Bingöl'deki yatırımlarından bahsetti. Erdoğan ; "Darbe Anayasası’na karşı en yüksek hayır oyu veren cesur Bingöl, 16 Nisan’da bir kez daha kendine yakışanı yapmıştır. " dedi.
GÜNDEM Haberi

ERDOĞAN BİNGÖL'DE VATANDAŞA SESLENDİ

Bingöl'e Gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğanı Salonun Önünde Toplanan Vatandaşlara Seslendi.

"Size Elazığ'tan Selam Getirdim. Sizden Bir isteğim var. Hep Beraber Rabiamıza Sahip Çıkalım. Türkü, Kürdü, Zazası, Arbaı, Boşnağı, Arnavutu 80 Milyon Tek Millet. Bingöllün Hanımları Hep Dik Durdu."

ERDOĞAN SALONDAKİ VATANDAŞLARA SESLENDİ

"Gençler aşık ne güzel söylemiş. Bingöl 4 dağ içinde yanım yağ içinde kim Bingöl'ü sorarsa bir yarim var içinde. Bizde bugün 2 buçuk senelik hasretin ardından Bingöllü kardeşlerimizi görmeye geldik. 

Bu ülkenin içinde olanlar değil dışarı da olanlarda kıskanıyor. Şuan karşımda kabına sığmayan Bingöl görüyorum. Terör örgütüne şamarı vuran Bingöl görüyorum.

Ülkemizde siyasete dışarıdan karışan zemin hazırlayanlar Cumhurbaşkanlığı Hükümetiyle tarihe karışacaktır. Hain FETÖ'culara meydanı dar eden Bingöllülere teşekkür ediyorum. 

Hiçbir güç Türkiye'yi bölemez. Bu milleti parçalayamaz.

Darbe Anayasası’na karşı en yüksek hayır oyu veren cesur Bingöl, 16 Nisan’da bir kez daha kendine yakışanı yapmıştır.

 

Son Kudüs meselesinde barış ve istikrarı sağlamak için gerekirse tüm dünyayı ayağa kaldırırız dedik tüm imkanlarımızı seferber ettik. 

Türkiye milli güvenliğini ilgilendiren tüm konularda hem saha da hem masada olmaya devam edecektir. Tüm şer şebekelerinin heveslerini kursaklarında bırakacağız. Toprağa düşen her bir şehidimizin yaralanan her bir gazimizin acılarını bu katil sürülerinin yanında asla bırakmayacağız. 

Kentpark En kısa Sürede Tamamlanacak..

Söz verdiğimiz gibi Bingöl'ü doğalgaz ile buluşturduk. Bazı vatandaşlarımız kullanmaya başladı. Şehrin tamamını gelecek yıl doğalgaz ile tanıştıralım da benim Bingöllü hanım kardeşlerim rahatlasınlar. 

Bingöl Üniversitesi, Türkiyede Örnek Üniversitelerden Biri oldu. Daha Önceki Çapaköçur Köprüsü İhtiyacı karşılamıyordu. Yeni Köprü 7 Ay gibi Kısa sürede yapıldı. 

Çapaçur Vadi projesi bingöl'ü değiştirecek . Bingöl Yeni Bir Hükümet Konağına Kavuşuyor. Eski Hükümet Konağı Yıkılarak altı otopark, üstü meydan olacak. İlçelerimize Hastaneler yaptık.

Bingöl'de 1.6 Milyarlık Yol Projemiz devam ediyor. Bu Yıl Bingöl Solhan-Yenibaşak ve Bingöl Sancak-Kartal Yoluna Başlıyoruz.

Bingöl'ün 2040 yılına kadarki su sorunu çözdük. "

Kaynak: Editör:
Etiketler: "CESUR, BİNGÖL,, YAKIŞANI, YAPTI",
Yorumlar
Haber Yazılımı