Haber Detayı
30 Mayıs 2018 - Çarşamba 10:14 Bu haber 9373 kez okundu
 
BİNGÖLLÜ KALECİ ALTINORDUSPOR'DA
Dünyanın en büyük altyapı kulüpleri arasında olan ve aynı zamanda TFF 1. ligde mücadele eden Altınorduspor kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın daveti üzerine 12 Çolikspor'un genç kalecisi Süleyman İshak Engin, Altınorduspor'a katıldı.
SPOR Haberi
BİNGÖLLÜ KALECİ ALTINORDUSPOR'DA

Altınorduspor Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın daveti üzerine İzmir Altınorduspor'a çağrılan 12 Çolikspor’un 15 yaşındaki genç kalecisi Süleyman İshak Engin, Bingöl Üniversitesi BESYO Sekreteri Yüksel Kıyak ve 12 Çolikspor kulüp koordinatörü Ali Kıtay'ın sorumluluğunda genç kaleci Süleyman İshak Engin Altınorduspor'a katıldı. Altınorduspor'da çalışmalara başlayan genç kaleci Engin,  Altınorduspor U15 takım çalışmalarına dahil edilerek kaleci antrenörlerinin raporları doğrultusunda durumu netleşecek. 

KIYAK ALTINORDUSPOR HOCALARIYLA HASRET GİDERDİ

Buca Kipa Lisesi döneminde defalarca dünya kupası başarısı yakalayarak Salih Uçan gibi dünya yıldızlarının yetişmesinde büyük bir emeği olan Yüksel Kıyak ve eski çalışma arkadaşlarıyla tesadüfen Altınorduspor'da karşılaştılar. Eski dönemleri yad eden Kıyak ve Altınorduspor altyapı antrenörleri, Bingöl'de altyapı sorunlarıyla ilgili önemli bilgi alışverişinde bulundular. "Genç kalecimiz Süleyman Engin'in fiziği ve görünümüyle ilgili olumlu düşüncelerinin olduğunu, inşallah çalışmalar sonucunda kaleci antrenörlerimizin de olumlu onayını alarak sezon sonunda artık Altınordusporlu olarak devam eder" dileklerinde bulundular.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BİNGÖLLÜ, KALECİ, ALTINORDUSPOR'DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı