Haber Detayı
15 Ocak 2018 - Pazartesi 15:00 Bu haber 8200 kez okundu
 
BİNGÖL'ÜN EN BÜYÜK AVM'Sİ AÇILIYOR
İçerisinde birçok ünlü markayı barındıran ve Bingöl’ün en büyük alışveriş merkezi olan KALİUM’un açılışı Çarşamba günü yapılacak. Açılışa, tüm Bingöllüler davet edildi.
YAŞAM Haberi
BİNGÖL'ÜN EN BÜYÜK AVM'Sİ AÇILIYOR

Şehit Mustafa Gündoğdu Mahallesi Üniversite Caddesi’nde faaliyet gösterecek olan KALİUM Alışveriş Merkezi, 17 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 14.30’da açılışı gerçekleşecek.

Bingöl’ün en büyük alışveriş merkezi olan KALİUM’un açılışı ile ilgili açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kalkan, Bingöl’de yaşam, alışveriş ve konforu bir arada buluşturacak olan alışveriş merkezlerinin yoğun çalışmalar neticesinde nihayet tamamlandığını bildirdi.

Alışveriş merkezlerinin çocuk eğlence ve oyun alanları, kapalı otopark, cafe ve restaurantların yanı sıra birçok ulusal ve uluslar arası markayı bünyesinde bulundurduğuna dikkat çeken Kalkan, bu anlamda alışveriş merkezlerinin Bingöl’ün büyük bir beklentisini karşıladığını vurguladı.

Her daim kıymet verdikleri Bingöllüler için böyle bir yatırımı yapmaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Kalkan, diğer işletmelerinde halka sunmuş oldukları kaliteli ve iyi hizmeti burada da sunmayı kendilerine vazife olarak gördüklerini dile getirdi.

“Tamamıyla halkımızın desteğiyle buralara geldik. Bu desteklerinden dolayı da halkımıza teşekkür ediyorum” diyen Kalkan, alışveriş merkezlerinin açılışına tüm Bingöl halkının davetli olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BİNGÖL'ÜN, EN, BÜYÜK, AVM'Sİ, AÇILIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı