Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 16:23 Bu haber 4806 kez okundu
 
BİNGÖL'DE SYDV MEMUR ALIMI YAPILACAK
Bingöl'ün Yayladere İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğünce 1 büro görevlisi alımı yapılacak. Başvuruya ilişkin detaylar haberimizde.
- Haberi
BİNGÖL'DE SYDV MEMUR ALIMI YAPILACAK

Bingöl'ün Yayladere İlçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğünce 1 büro görevlisi alımı yapılacak. Başvuruya ilişkin detaylar haberimizde.

Bingöl Valiliği Yayladere Kaymakamlığı bünyesinde yer alan SYDV Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı.

Başvuru şartları:

Yayımlanan SYDV büro memuru alım ilanına başvurmak için herhangi bir lisans programından mezun olunması öğrenim şartı için yeterli. B sınıfı ehliyeti olan adayların başvurabileceği ilana MEB onaylı bilgisayar sertifikasına veya mezun olduğu bölümden bilgisayar eğitimi aldığına dair belge ile başvuru yapılabilecek.

Tazminat şartı:

SYDV bünyesinde işe yerleşen büro memuru en az 10 yıl Yayladere’de kalmayı taahhüt edecek ve 10 yıl içinde tayin talebinde bulunamayacak. 10 yıldan önce ayrılan personel 30.000 Türk Lirası tazminat ödemeyi kabul edecek.

KPSS ŞARTI:
İlana başvurmak için diğer bir şart ise ÖSYM tarafından yapılan 2018 ve 2019 Lisans düzeyinde yapılan KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmaktır.

5 KİŞİ MÜLAKATA ALINACAK

Alınacak bir büro görevlisi için başvuracak adaylardan KPSS puan sıralamasına göre ilk 5 aday mülakata alınacak. Başvuru tarihleri:09/10/2019 -16/10/2019

Başvurular 18/10/2019 Cuma günü en geç saat 17.00’ ye kadar Yayladere Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına yapılacak. HABER MERKEZİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: BİNGÖL'DE, SYDV, MEMUR, ALIMI, YAPILACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı