Haber Detayı
24 Mayıs 2018 - Perşembe 10:06 Bu haber 10166 kez okundu
 
AK PARTİ ADAYLARINDAN İLK AÇIKLAMALAR
Ak Parti 27. Dönem Bingöl Milletvekili adayları belli olurken, adaylardan ilk açıklamalar da gelmeye başladı.
SİYASET Haberi
AK PARTİ ADAYLARINDAN İLK AÇIKLAMALAR

Ak Parti 27. Dönem Bingöl Milletvekili adayları belli olurken, adaylardan ilk açıklamalar da gelmeye başladı.

CEVDET YILMAZ

Ak Parti’nin 1. sıra adayı Cevdet Yılmaz yaptığı ilk açıklamada, “Demokratik bir yarış başlıyor. Başta partimizin adayları olmak üzere, tüm adayları tebrik ediyorum. Her zaman olduğu gibi söz de karar da aziz milletimizindir” dedi.

FEYZİ BERDİBEK

2. sıra adayı Feyzi Berdibek “Ya Rabb; Bizi bize bu görevi layık görenlere ve Bingöl’e karşı mahçup eyleme” açıklamasında bulundu.

ZEKİ KORKUTATA

3. sırada yer bulabilen Zeki Korkutata ise “Söylediğimiz gibi: Bingöl inanıyor, Bingöl başaracak… Rabbim bizi mahcup etmesin. Hayırlı olsun inşallah… Milletvekili aday listemiz partimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” mesajını paylaştı. Ayrıca Dolar ile ilgili ise; “Türkiye ekonomisi üzerine kirli oyun oynayan, operasyon yapmaya çalışan güçler bilsinlerki 24 Haziranda Milletimiz gerekli cevabı verecektir. Başaramayacaksınız”

Güler’den Teşekkür ve Tebrik

Ak Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “25 ve 26. dönem milletvekilimiz Sayın Enver Fehmioğlu hocamıza ilimiz ve ülkemize sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. 27. dönemde ilimizden milletvekili adayı olan Sayın Cevdet Yılmaz, Sayın Feyzi Berdibek ve Sayın Zeki Korkutata’yı tebrik ediyorum. Rabbim bu kutlu yolda bizleri muvaffak eylesin.”

Kaynak: (BHA) - Bingöl Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, ADAYLARINDAN, İLK, AÇIKLAMALAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı