Astroloji

 

 

 
Akrep (16.02.2020)
İlişkilerinizde önemli görüşmeler sağlayabilir, geleceğinize yönelik güzel başarılar elde edebileceğiniz iletişimler içerisinde olabilirisiniz. Bugün birçok konunuz çözüme kavuşabilir.
 
Aslan (16.02.2020)
Geçmiş aşklara dair beklentileriniz bugün umduğunuz gibi olmayabilir. Bazı konularda ret cevabı alabilirsiniz. Beklentilerinizi düşürmelisiniz. Cevabını bildiğiniz soruları sormamalısınız.
 
Balık (16.02.2020)
İlişkilerde gerçek dışı bazı konuşmalar sizin üzerinize kalabilir, buna karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu durumu siz ne kadar anlatmaya çalışsanız da sizi anlamaya yanaşmayabilirler.
 
Başak (16.02.2020)
Hayatınıza yeni giren kişiler hakkındaki önyargılarınızı azaltır ve bireyleri olduğu gibi kabul etmeyi öğrenirseniz hem daha mutlu hem de daha başarılı olabilirsiniz. Kendinize sürekli farklı sorular sorarak önyargılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
 
Boğa (16.02.2020)
Kendinizi oldukça iyi ve pozitif hissedeceğiniz güzel bir zaman dilimi olacak. İlişkilerinizde karizmanız ve ikna kabiliyetinizle göz dolduracaksınız. Kendinize güven duyun.
 
İkizler (16.02.2020)
Maddi konularınızla ilgili bazı problemleri aşmanız adına mükemmel fırsatlar kapınızda olacaktır. Çözüme ulaşmış her şey bugün sizleri huzura kavuşturuyor olacak.
 
Koç (16.02.2020)
Gündelik rutin sorumluluklarınız içerisinde beklenmedik bazı sorunlar oluşabilir. Bunları yönetmek isterken çevrenizle bazı konularda ufak restleşmeler içinde olmamaya özen gösterin.
 
Kova (16.02.2020)
 
Oğlak (16.02.2020)
Taşınma, yer değişikliği gibi konular sizler için önemli olabilir. Fedakârlıklarınızın karşılığını sorgulamak yerine daha fazla içinizdeki dengeyi ayarlamanız gerekmektedir. Yaşanılan her şey bir öğretidir. Pişmanlık duymayın.
 
Terazi (16.02.2020)
Duygusal dünyanızda iz bırakacak romantik bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız biriyseniz geçmiş ilişkiler yeniden hayatınızda can bulabilir. Bu sefer her şey çok daha farklı olmaya aday diyebiliriz.
 
Yay (16.02.2020)
Yeni başlangıçlar sizi oldukça heyecanlandırabilir. Kendinizi oldukça hevesli ve canlı hissedebilirsiniz. Bu sizin her şeyi abartılı bir fedakarlıkla sergilemenize neden olmamalıdır.
 
Yengeç (16.02.2020)
Uzun zamandır süren sinir bozucu sessizlik artık yerini sizin yönlendirmelerinize bırakıyor olacak ve güç elde ediyor olacaksınız. Kilo alma ya da sağlıksız beslenme konularına daha dikkat etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı